• Bizi Arayın : 0(212) 506 80 88

Biges Cafe ve Parti Eviİki çocuk sahibi bir anne olarak,oturduğumuz bölgede çocuklarımla beraber gidip huzurlu vakit geçirebileceğim bir mekan bulamamam yüzünden bu işi yapmayı istedim. İstedim ki anneler ve babalar rahat ederken çocuklar da eğlenebilsin. Aile fertlerimizin isimlerinin baş harfleri biraraya geldiğinde Bige’s çıktı ortaya. Bizim için hem anlamlı hem de kulağımıza hoş gelen bir isim oldu.

Ev ortamını aratmayacak sıcak atmosferimizi, lezzetli yiyecekler ve huzurlu bir ortamla birleştirdik. Bir anne titizliği ile hazırlanan ve tamamı kendi üretimimiz olan yiyecekleri, tercihleriniz doğrultusunda özenle hazırlamaktayız.

Toplu organizasyonlarımızın dışında, çocuğumla rahat edebileceğim mekan bulamıyorum, onunla kahvaltıya gidiyorum ama ne yediğimi anlamıyorum, ben arkadaşlarımla sohbet ederken çocuğum da güvenli bir ortamda oyun oynayabilsin istiyorum diyorsanız sizi Bige’s Cafe ve Parti Evi’ne bekliyoruz. Siz yetişkinler şık cafe bölümümüzde lezzetli ikramlıklarımızdan yiyip rahatlıkla sohbet ederken çocuklarınız da oyun alanında oyun ablası eşliğinde eğlenirler.